Dlaczego Chcemy, Żebyś Do Nas Dołączył?

Kilka tygodni temu dostałem wiadomość do pewnej znanej i lubianej polskiej perkusistki:

Czy możemy się umówić na telefon?

Któż wypowiedział te słowa? Jeśli oprócz bloga śledzisz moje Social Media, to może widziałeś, że ostatnimi czasy pracowaliśmy nad czymś z Agnieszką Trzeszczak. Tak, tą Agnieszką Trzeszczak, która stworzyła machinę edukacyjną dla perkusistów, czyli Drum Academy. Możesz przeczytać moją rozmowę z tą świetną perkusistką.

Muszę przyznać, że zrobiło mi się niesamowicie miło, ponieważ tego bloga od zera prowadzę od ponad pół roku, a dostałem dużą pochwałę odnośnie poziomu, w jaki sposób go prowadzę. Szok! A jeszcze większym szokiem była dla mnie propozycja Agnieszki, abyśmy wspólnie zaczęli pracować. Ale nad czym pracować?

Nad projektem, który również z nami możesz stworzyć.

Ostatnio dostałem od jednego z moich czytelników taką wiadomość.

Wiesz o czym pomyślałem? Że muzyczna edukacja online ma ogromną przewagę nad klasyczną w jednej kwestii. Jeśli jesteś samoukiem i szukasz dobrych treści, to wiesz, że filmy na YouTube z samymi łapkami w dół lepiej omijać szerokim łukiem. Zazwyczaj komentujący nie pozostawiają po takiej osobie suchej nitki. Poza internetem bywa, że ktoś uczy gry w zaciszu swojej kanciapy i bywają to naprawdę dobre lekcje. Ale jest też ryzyko trafienia na nauczyciela, który stawia własny zysk wysoko wysoko ponad dobro swoich nieświadomych podopiecznych. Nikt przecież mu na ręce nie patrzy.

Są jednak osoby, od których czuć pewną szczerą chęć pomocy i dania wartości innym. I o tej osobie napiszę w tym momencie.

Do brzegu!

Wspólnie z Agnieszką Trzeszczak zdecydowaliśmy się wspólnie zorganizować warsztaty perkusyjne online. Pierwszym perkusistą, który zechciał być częścią tego projektu był…

…Michał Bryndal

Rewelacyjny, wybitny polski perkusista znany z działalności w zespole Voo Voo. Mogłeś go również widzieć w tym wideo, gdzie opowiadał o improwizacji za perkusją. Na warsztatach również ten temat pociągniemy. Michał jest bardzo skutecznym bębniarzem, który nie odkrywa kart od razu. Gra w sposób bardzo stonowany i dopasowany do danej sytuacji muzycznej.

Na warsztatach stworzymy dla Ciebie przestrzeń, aby śmiało rozmawiać, poruszać tematy, które Ciebie interesują najbardziej. Oczywiście nie ominie Cię również pokaz perkusyjny, który przecież jest nieodłącznym elementów każdych warsztatów!

Data warsztatów: 02.08.2021 (poniedziałek), godzina 20:00
Dostęp na platformie Zoom.

Dołącz do wydarzenia w 2 wariantach do wyboru:

To jak? Dołączasz do nas?

Masz dodatkowe pytania? Z wielką chęcią na nie odpowiem. Napisz do mnie.


Podobał Ci się ten wpis? Zapisz się na listę czytelników i  Odbierz Specjalny BONUS!